שאלות ותשובות


באמצעות קטגוריות המנויים ניתן לבחור את המנוי המבוקש ולבצע תשלום , דרך מספר אופציות:

הראשונה : אפליקציה paybox , אפליקציה של בנק דיסקונט המאפשרת העברת תשלום בין המספרים בטלפון הנייד במהירות ובבטיחות , פתוחה לכל הבנקים ומחייבת כרטיס אשראי בתוקף. התשלום למספר 0532-59-59-06

אפליקציית PAY  , אפליקציה של בנק לאומי , המאפשרת העברת תשלום בין המספרים בטלפון הנייד במהירות ובבטיחות , פתוחה לכל הבנקים ומחייבת כרטיס אשראי בתוקף. התשלום למספר 0532-59-59-06

השנייה: תשלום מאובטח באצעות אתר / אפליקציה של paypal

השלישית: העברה בנקאית למספר חשבון - 704300556 - בנק 009 - סניף 001 , שם חשבון Chanceil

סליקת אשראי ישירות מהאתר, כולל אפשרות לשלם ב 2 תשלומים.
בכל מקרה שלא הסתדרת, ניתן לפנות למחלקת שירות לקוחות דרך צור קשר באתר. או דרך עמוד הפיסבוק שלנו
חברי צ'אנס המלצות ושיטות מחלוצי הדרך להמלצות ברשת בתחום הצ'אנס.

פתחנו את הדף הפייסבוק שלנו ,מלפני כ 3 שנים ,צברנו ידע ניסיון ופיתחנו שיטה המניבה רווחים בתחום הצ'אנס.
עם למעלה מאלפי עוקבים , צברנו אהדה רבה בקרב חובבי הצ'אנס , לאחר שהוכחנו את עצמו פעם אחר פעם , ובאנו לידי ביטוי עם המלצות אשר הניבו זכיות. יחד עם זאת השקיפות חשובה לנו , ואין אנו מנסים לתעתע את גולשינו בזכיות מפרי הדמיון , וחשוב לנו להדגיש שצ'אנס היינו משחק הימור המבוסס ברובו על מזל. אך יחד עם זאת גם על סטטיסטיקה. וכאן אנו נכנסים לתמונה. מקווים לשמוע מכם בקרוב
תקנון צ'אנס המלצות ושיטות


 •  המידע באתר מיועד לכל מי שמלאו לו 18 שנה ומעלה, שימוש בתכנים של אתר www.chanceil.net הינו הסכמה מפורשת של המשתמש לנאמר בתקנון זה והינו באחריות המשתמש בלבד.

 • מנויים
  מה נותן מנוי פלטינה - חודשי ב 350 ש"ח.
  חברי המנוי זכאים לצפות בכל קטגוריות ה VIP שבמנוי. כמו כן חלה התחייבות שלנו בעלי האתר.
  כלפי המנוי , אנו מתחייבים שבקטגוריה הראשונה - "המלצות VIP - צ'אנס" תהיינה לפחות המלצה אחת אשר תהיה זוכה במהלך חודש שלם. במידה ובמהלך חודש שלם לא תהיה המלצה זוכה.
  יהיה זכאי המנוי להמשיך להנות מהמלצות האתר ללא תשלום נוסף מצידו ועד אשר תגיע המלצה זוכה. בקטגוריה זו המנוי מורכב מ 12 צירופים. מתכום 9 שייכים למשחק צ'אנס 3 ו 3 שייכים לרב צ'אנס.


  מה נותן מנוי זהב - חודשי ב 300.
  חברי המנוי זכאים לצפות בכל קטגוריות ה VIP שבמנוי , בשונה ממנוי הפלטינה לו יש התחייבות בקטגוריה "המלצות VIP - צ'אנס" , על חברי מנוי הזהב , חלה התחייבות שלנו בעלי האתר כלפי חברי המנוי , אנו מתחייבים כי בקטגוריה - "VIP - שיטתי עד 20 " תהיינה המלצה זוכה במהלך החודש. בקטגוריה זו יש המלצה אחת יומיות בלבד בסך 20 ש"ח להגרלה ועלות יומית של 140 ש"ח.
  במידה ובמהלך חודש שלם לא תהיה המלצה זוכה.
  יהיה זכאי המנוי להמשיך להנות מהמלצות האתר ללא תשלום נוסף מצידו ועד אשר תגיע המלצה זוכה.


  מה נותן מנוי כסף - חודשי ב 250 ש"ח.
  חברי המנוי זכאים לצפות בכל קטגוריות ה VIP שבמנוי , אך בשונה ממנויי הפלטינה והזהב. לא חלה התחייבות שלנו כלפי חברי המנוי , ואיננו מתחייבים לשום המלצה. • יובהר כי ,לאחר התשלום עבור התכנים שבתשלום לא יהיה זכאי המשתמש להחזר כספי או לביטול. פרסום התכנים והמלצות על ידי בעלי האתר, לא תתפרש כהצעה למשתמש ו/או כהבעת תמיכה, עידוד, או הסכמה של בלי האתר עם האמור בפרסומים כאמור. כל הסתמכות של המשתמש על המידע וההמלצות המתפרסמות, תיעשה על פי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו הבלעדית, והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה לעניין זה.

 • ההמלצות הם ימים א-ה
 דרך האתר שלנו בלבד, אין קבוצת ווצאפ, אין מספר טלפון. כאשר סופש חמשוש ינתנו   המלצות מרוכזות ל סופ"ש. יובהר כי מנוי אשר יעשה שימוש בהמלצות מחוץ לאתר, ימצא   את עצמו חסום. ללא החזר כספי.  אנו סומכים על המנווים אל תאכזבו אותנו, אי הידיעה   אינה פותרת מעונש שכן, מידע זה נמצא בדף הפייסבוק

כמו כן למנויים יהיה אפשרות לצפות בקטגוריות נוספות של טפסים שיטתיים.
 •  קומבינציה - טפסים שיטתיים המותאמים ע"פ סטטיסטיקה ייחודית ע"פ המלצות.
 • מובהר כי זמני המנוי המפורטים לעיל הינם זמנים משוערים וכי ייתכנו שינויים בזמני המנוי כגון חגים מועדים חופשות וכדומה אשר אינם תלויים בבעלי האתר. המשתמש מאשר כי מקבל זאת ברגע שמבצע תשלום  וכן, מאשר כי ידוע לו כי בעלי האתר לא יהיו אחראים לחגים ומועדים בין היתר, במקרים הבאים -"כוח עליון", ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע ו/או שביתה ו/או השבתה אצל הזכיין, וכן מכל סיבה אחרת, שאינה בשליטת בעלי האתר.

 • בעלי איפון שימו לב ♥, ייתכן ותאלצו להוריד דפדפן mini opera מחנות ה app store. לשם תפעול כראוי של עמוד ההמלצות, במקרה של אי הבנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות בעמוד הפייסבוק או דרך צור קשר באתר

 • כל הזכויות שמורות © www.chanceil.net
  אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לפרסם ולשתף תוכן מאתר זה ללא הרשאה מבעלי האתר. כל העובר על תנאים אלו צפוי לתביעה על הפרת זכויות יוצרים.
תודה רבה!! אנחנו מעריכים מאוד גולשים שיודעים להעריך את המאמץ שלנו לטובתכם ולטובת הכיס שלכם. המחמאה הגדולה ביותר תהיה שיתוף של האתר, בפרופיל האישי שלכם בפייסבוק, בקבוצת הווצאפ המשפחתית והחברית, או בכל דרך אחרת שתמצאו לנכון.
רכישת המוצרים באתר תתבצע בחנות האתר באמצעות מילוי טופס הזמנה – המשתמש יבחר את המוצר, הצבע והמידה המבוקשים, כאשר לכל מוצר , המוצע באתר, יוצג "דף מוצר" בו יופיעו פרטי המוצר ומחירו. בעלי האתר רשאים לעדכן את דף המוצר מעת לעת, להוסיף או להשמיט פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחירי המוצרים מעת לעת. מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, ייתכנו שינויים בין התמונות (לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי המוצרים) המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ וכוללים את עלות המשלוח.

הרכישה באתר מתבצעת באמצעות שירות חיצוני ובטוח של חברות עלי אקספרס העולמית וללא שום עמלה נוספת. עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר שהחברה תקבל אישור שהתשלום אכן עבר בהצלחה.  במקרה בו לא אושרה העסקה או לחלופין הופסקה ע"י הלקוח תשלח ללקוח הודעה מתאימה.

במקרה של מוצר , אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, יהיו בעלי האתר עלי אקספרס רשאים להודיע למשתמש על ביטול ההזמנה. הודעה כאמור תימסר למשתמש באמצעות דואר אלקטרוני .


מובהר כי זמני האספקה המפורטים לעיל הנם זמנים משוערים וכי ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים, התלויים בצד ג' ושאינם תלויים בבעלי האתר. המשתמש מאשר כי ידוע לו כי יכול ואספקת הפריטים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך יותר מן הזמן המשוער וכן, מאשר כי ידוע לו כי בעלי האתר לא יהיו אחראים לאיחור באספקת הפריטים, בין היתר, במקרים הבאים -"כוח עליון", ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע ו/או שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים וכן מכל סיבה אחרת, שאינה בשליטת בעלי האתר.

מכיוון שהמוצרים נשלחים מחו"ל אין אפשרות להשיבם אך בכל מקרה של בעיה
ניתן לפנות אלינו בצור קשר באתר או דרך עמוד הפיסבוק שלנו "chance שירותים פיננסים" ואנו בעלי האתר ננסה למצוא פתרון לשביעות רצונכם

איך רוכשים בעת הכניסה לאלי אקספרס ייתכן ותראו תמונה שונה – התעלמו
1.בוחרים את הדגם לפי התמונות
2.נכנסים לקישור עוברים לאלי אקספרס מסמנים את הדגם/צבע+מידה
3.מוודאים שהמשלוח בבחירה לישראל ומשלמים כרגיל
חשוב מאוד!!!!!! בכל שאלה או בעיה נשמח לעזור!! 
בגלל המחיר והאיכות. אם אתם מחפשים לקנות סחורה בינונית במחירים גבוהים, אנחנו לא המקום הנכון עבורכם. סליחה. המוצרים באתר נבחרים בקפידה וממוצלים לרכישה במחירים הכי טובים ברשת. אנו בעלי ניסיון רב בתחום הקניות באינטרנט ומבצעים סריקות באופן קבוע על מנת לאתר את המוצרים השווים והמשתלמים ביותר עבורך. מידע נוסף עלינו ועל המהפכה שיצרנו ברשת ניתן לקרוא כאן
רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות הפנייה לאתרים חיצונים כגון עלי אקספרס ואייבי.
המשתמש יבחר את המוצר, הצבע והמידה המבוקשים, כאשר לכל מוצר , המוצע באתר, יוצג "דף מוצר" בו יופיעו פרטי המוצר ומחירו. בעלי האתר רשאים לעדכן את דף המוצר מעת לעת, להוסיף או להשמיט פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחירי המוצרים מעת לעת. מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, ייתכנו שינויים בין התמונות (לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי המוצרים) המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ וכוללים את עלות המשלוח.


הרכישה באתר מתבצעת באמצעות שירות חיצוני של האתרים עלי אקספרס ו ebay


במקרה של מוצר , אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, יהיו בעלי האתר רשאים להודיע למשתמש על כך באתר.


מובהר כי זמני האספקה המפורטים לעיל הינם זמנים משוערים וכי ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים, התלויים בצד ג' ושאינם תלויים בבעלי האתר. המשתמש מאשר כי ידוע לו כי יכול ואספקת הפריטים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך יותר מן הזמן המשוער וכן, מאשר כי ידוע לו כי בעלי האתר לא יהיו אחראים לאיחור באספקת הפריטים, בין היתר, במקרים הבאים -"כוח עליון", ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע ו/או שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים וכן מכל סיבה אחרת, שאינה בשליטת בעלי האתר.


מכיוון שהמוצרים נשלחים מחו"ל אין אפשרות להשיבם אך בכל מקרה של בעיה
ניתן לפנות אלינו בצור קשר באתר או דרך עמוד הפיסבוק שלנו "צ'אנס אתר ההמלצות של ישראל - " ואנו בעלי האתר ננסה למצוא פתרון לשביעות רצונכם